Personalizēta apģērba pielietojums ir plašs un daudzveidīgs - tas ir ne tikai ērts un vizuāli pievilcīgs "rīks" uzņēmuma publiskā tēla veidošanā un prezentēšanā, tas tiešā mērā palīdz Jūsu darbiniekus pamanīt un atpazīt.

Piemeklēsim Jūsu prasībām atbilstošus apģērbus ar vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Piedāvājam pieaugušo un bērnu apģērbus - gan universālos, gan ikdienas, gan sporta apģērbus pēc aktuālo katalogu kolekcijām - t-kreklus, polo kreklus, flīsa apģērbus, vestes, vissezonas apģēbus, ziemas apģērbus, jakas un džemperus, softshell apģērbus, pletkreklus un blūzes, vestes, lietus apģērbus, sporta apģērbus, darba apģērbu, kā arī aksesuārus - šalles, cepures, cimdus, somas, dvieļus, halātus u.c. izstrādājumus.

Vai tas būtu parastākais t-krekls vienam pasākumam vai ziemas jaka ilgstošai un intensīvai nēsāšanai - izstāstiet mums sev svarīgas nianses un personalziēšanas idejas, un mēs piedāvāsim kā dizaina, tā tehniskos risinājumus labākā rezultāta sasniegšanai - atkarībā no izstrādājuma materiāla: izšūšana, termodruka, sietspiede, digitālā druka, sublimācija.

Zemāk mūsu sadarbības partneru elektroniskie katalogi, kuros iespējams apskatīt aktuālo kolekciju. Lai katalogs ielādētos pilnībā, būs vajadzīgs kāds brīdis.

Pieejami arī apģērbi skaistumkopšanas saloniem, kafejnīcām/restorāniem.


Ja katra kataloga apskatīšanai neatliek laika, priekštata iegūšanai par reklāmas apģērbu nozarē pieejamajiem produktiem var iegūt zemāk pievienotajā saitē uz katalogu, kurā apkopotas aktuālās kolekcijas un pieprasītākie izstrādājumi no dažādiem ražotājiem vienuviet.

Textile Europe 2020 kolekcija


REKLĀMAS APĢĒRBS

Zemāk pievienoti ražotaju individuālie katalogi ar pilnīgu piedāvājumu.
Adler 2020


SPORTA APĢĒRBI

Zemāk pieivienoti tikai sporta apģērbu ražotāju katalogi.

Spiro 2020

Proact 2020

DARBA APĢĒRBI

Darba apģērba piedāvājums visdažādākajām specifikācijas prasībām.


James Nicholson workwearAKSESUĀRI (cepures, šalles, cimdi u.c. aksesuāri)

Flexfit cepures

MyrtleBeach caps

Beechfield aksesuāru katalogs0
 .