T E R M O D R U K A

Iespējams izgatavot personalizētus apģērbus un citus tekstilizstrādājumus nelielos daudzumos un salīdzinoši ātrā termiņā.

Tehnika piemērota tekstu uzdrukai, vienkāršiem logo, simboliem. Dažādiem tekstila materiāliem, bet nav piemērota materiāliem, kas nepanes karstumu, kā arī audumiem ar izteiktu reljefu.

Termodrukai izmantojamo krāsu izvēle ir liela, taču to nav iespējams pielāgot pēc pantoņa numura. Kombinējamas vairākas krāsas (piemēram, līdz 5/6 dažādām krāsām vienā logo/attēlā.) Nav iespējams nodrukāt smalkas līnijas, sīkas detaļas un krāsu pārejas. Minimālais burtu augstums teksta uzdrukai ir vismaz 4 mm.

Pieejami dažadu krāsu materiāli - plēves, kā arī iespējams veikt apdruku - logo, attēlus.

Cena atkarīga no apdrukas lieluma un izvēlētās plēves veida un nepieciešamā daudzuma. 

(*ieteicams mazgāt līdz 30 grādiem, uz kreiso pusi, kā arī negludināt apdrukas vietas)

I Z Š Ū Š A N A

Izšūšana ir personalizēšanas tehnika par kuru varam teikt droši - esam kā cimdiņš ar rociņu - šī ir tehnika, kuru izmantojam ikdienu un pārzinam augstā līmenī - piedāvājam piemērotākos risinājumus un izpildījumu.

Izšūšana lielākoties ir paredzēta tekstilizstrādājumu - polo kreklu, jaku/džemperu, virsjaku, cepuru, dvieļu, somu, ādas persionalizācijai, taču iespējams izgtavot arī sarežģītākus attēlus - arī fotogrāfijas.

Apģērbus iespējams izvēlēties no mūsu piedāvājuma vai arī pieņemam klienta piemeklētus un iegādātus tekstilizstrājumus.

Diegu krāsas iespējams maksimāli pieskaņot uzņēmuma stilam un prasībām, pēc pantone koda. Izšujam gan gatavus apģērbus un aksesuārus, gan piegrieztnes/auduma gabalus.

Izšuvuma krāsu skaits nav ierobežots, tomēr jāņem vēra, ka krāsu pārejas izšujot nav iespējams panākt. Izmantojami arī zelta, sudraba un citi metalizēti diegi, ar kuriem panākams lielisks un ievērojams vizuālais efekts. Izšūt iespējams arī izstrādājumus vienā eksemplārā, tāpat arī iespējams veidot kombinētu izšuvumu, laukumus aizpildot ar aplikāciju/audumu, izgatavot izšūtas emblēmas, kuras klients pēc vēlmēm un vajadzības var pats izvietot uz sava apģērba.

Izšuvuma cena ir atkarīga no adatu dūrienu skaita, kā arī no izšuvuma sarežģītības. Cenas aprēķināšanai ir nepieciešams izstrādāt izšūšanas skici ar speciālu tam paredzētu izšūšanas programmu. Maketa sagatavošaans izmaksas (līdz izšuvumu skaitam 20 vienības ar viena veida dizainu) sastāda 7-15EUR+PVN.

diegu katalogs

S I E T S P I E D E

Sietspiede ir drukas tehnika, kuru iespējams izmantot dažādu materiālu apdrukai.
Plaši tiek izmantots apģērbu un citu izstrādājumu apdrukai - tekstila, lietussargu, papīra, plastikāta, kartona u.c. materiālu apdrukai.

Lieliski piemērots t-kreklu apdrukai, jo krāsa iesūcas audumā, kā arī ir ļoti pateicīga, lai attēlotu smalkas, nelielas detaļas

Sietspiedes tehnikā iespējams drukāt arī baltu, kā arī metāliskās krāsas - zeltu, sudrabu, kā arī luministicējošās krāsas. Sietspiedes drukas krāsas ir vizuāli efektīgākas, piesātinātākās un noturīgākas. Druka ilgi saglabā krāsu Iespējama apdruka pēc Pantone krāsu kataloga.

Cena katram dizainam tiek precizēta atsevišķi, ņemot vērā dizaina sarežģītību un īpatnības.

Maksimālais apdrukas laukums sietspiedē - 38x47cm

* vēlamā mazgāšanas temperatūra 40', mazgā uz kreiso pusi, gludināšana arī tikai no kreisās puses.

S U B L I M Ā C I J A

Sublimācijair pilnkrāsu un pilna nokļājuma drukas tehnika. No sākuma nepieciešamais attēls tiek uzdrukāts uz speciāla papīra, kas pēc tam ar karstuma un liela spiediena palīdzību tiek pārnests uz gaišas krāsas poliesteru saturoša materiāla. Drukājot uz poliestera T-krekliem (sporta formām) krāsa iesūcas auduma šķiedrās, nav jūtams drukas reljefs, kā arī druka ir ļoti noturīga - izceļas ar spilgtām krāsām, kas mazgājot neizbalo un nenodilst.

Iespējams nodrukāt jebkuru izvēlēto dizainu un logo, saglabājot košas krāsas un auduma struktūru.

Sublimācijas drukas cena ir atkarīga no apdrukas lieluma un skaita. To krāsu daudzums ir ļoti plašs, kā digitālajai drukai.

Pieejami dažāda materiāla un pielietojuma poliestera audumi apdrukai - karogu audums, t kreklu audums, legingu audums, somu audums u.c.

T I E Š Ā  D I G I T Ā L Ā  D R U K A

Digitālā druka sniedz iespēju uz auduma uzdrukāt dažādus attēlus. Krāsas uz auduma tiek uzklātas uzreiz, vienmērīgā biezumā. Drukāšana notiek ar printera palīdzību. Tehnoloģija ir piemērota dažādām apdrukātu apģērbu tirāžām.

Apdruka iespējama gan uz gaiša, gan tumša materiāla audumiem. Drukas noturība audumā ir ļoti augsta.

DTG iespējams izmantot kokvilnu saturošu audumu apdrukai, var apdrukāt sākot no 1 vienības.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.