+371 27075708

Par mums

New You ir pilna servisa reklāmas uzņēmums – darbojamies prezentreklāmas un poligrāfijas sfērā, tādejādi radot iespēju īstenot projektus vai idejas bez vajadzības doties uz vairākām vietām vienlaicīgi.

Nepieciešams t-krekls noliktavas darbiniekam, eleganta blūze pārdošanas speciālistei? Noderīgs suvenīrs pateicībā darbiniekiem vai atmiņā paliekoša dāvana sadarbības partnerim? Gaumīgas vizītkartes uzņēmuma darbiniekiem vai plakāti pasākuma reklamēšanai, reklāma uz automašīnas?

Mēs varam piedāvāt visu šo un vēl vairāk!

Sadarbojamies ar dažādiem pakalpojumu un preču sniedzējiem visā Eiropā, tādejādi nodrošinām augstu izstrādājumu kvalitāti katram izstrādājumam/pakalpojumam, atbilstoši izvēlētajai cenu kategorijai.

 


Mūsu mērķis ir palīdzēt jebkura klienta tēlu paspilgtināt un padarīt pamanāmu, atpazītu un novērtētu – vai tas būtu ar personalizētu apģērbu darbiniekiem, reklāmas suvenīriem sadarbības partneriem vai arī dažādu poligrāfijas materiālu izgatavošanu, vai arī sniedzot dizaina pakalpojumus uzņēmuma korporatīvās identitātes spilgtināšanai, tādejādi nodrošinot efektīvu Jūsu mārketinga mērķu izpildi. Jebkuram uzņēmējam ir svarīgi izvēlēties atbilstošākos un efektīvākos vizuālās identitātes veidošanas rīkus, jo ikviens darbinieks, kurš strādā Jūsu uzņēmumā vai jebkurš reklāmas materiāls, ar kura palīdzību tiek popularizēts uzņēmums, ir kā vizītkarte, kuru ievēro un vērtē jau esošie vai potenciālie sadarbības partneri.

Izgatavojam poligrāfijas produkciju, prezentreklāmas priekšmetus, korporatīvās dāvanas, vides reklāmas materiālus. Sadarbojoties ar apģērbu ražotajiem visā Eiropā, par konkurētspējīgām cenām piedāvājam personalizētus apģērbus un citus tekstilizstrādājumus, sava uzņēmuma reprezentēšanai, kurus iespējams personalizēt, piemeklējot visatbilstošāko apstrādes tehniku.


Mēs sapņojam lielus sapņus un domājam lielas domas, mēs ticam – ar Tevi ir tāpat. Mūsu darbā katra diena nes jaunas idejas un izaicinājumus. Mēs mācāmies jauno, paplašinām savu redzesloku, lai ik dienas varētu pārsteigt un iepriecināt savus klientus un sadarbības partnerus ar oriģinālām idejām un mūsdienīgiem risinājumiem.


Ieteiksim un meklēsim labākots risinājumus jūsu ideju īstenošanai!

Sazinies ar mums!