+371 27075708

Apģērbu un aksesuāru katalogi

Pievienoti mūsu sadarbības partneru elektroniskie katalogi, kuros iespējams apskatīt aktuālo kolekciju. Lai katalogs ielādētos pilnībā, būs vajadzīgs kāds brīdis (tas, ka bilde ir miglaina nozīmē, ka katalogs vēl tiek ielādēts).

Pieejami arī apģērbi skaistumkopšanas saloniem, kafejnīcām/restorāniem.


Ja katra kataloga apskatīšanai tomēr neatliek laika, zemāk pievienota saite uz katalogu, kurā apkopotas aktuālās kolekcijas un pieprasītākie izstrādājumi no dažādiem ražotājiem vienuviet.

*2018 kolekcija TextileEurope


REKLĀMAS APĢĒRBI

*James&Nicholson

Vācijā ražoti reklāmas un darba apģērbi un aksesuāri, kas aptver visas dzīves situācijas - atpūtu un sportu, kā arī elegantu biznesa apģērbu. Moderns, aktuāls, pārdomāts apģērbs ar funkcionalitāti un augstu pievienoto vērtību. Pieejams plaša krāsu daudzveidība, kā arī nesandarta izmēri - 3XL un 5XL.

*RUSSELL

"premium" klases reklāmas un darba apģērbi. Ražoti no augstākās kvalitātes materiāliem pēc augstiem standartiem. Saglabā kvalitāti arī pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm.

*SOL's

tekstilizstrādājumu ražotājs no Francijas - daudzveidīgs produktu klāsts un plaša pieejamo krāsu gamma, tādejādi iespējams piemeklēt uzņēmumu raksturojošās krāsas apģērbus.

*Fruit of the Loom 

Viens no atpazīstamākajiem zīmoliem reklāmas tekstilizstrādājumu tirgū vairāk nekā 30 gadus.

*LABEL

Reklāmas apģērbu katalogs, kurā iekļauti tādi ražotāji kā US Basic, Elevate un Slazenger.

*KARIBAN

mūsdienīgs reklāmas apģērbu zīmols ar elegantiem un stilīgiem akcentiem.

*Identity

Dāņu zīmols - viens no vadošajiem korporatīvo apģērbu ražotājiem Eiropā. Zīmolu raksturo - kvalitāte, funcionalitāte un dizaina risinājumi.

*Premier

Specializēts apģērbs nozaru speciālistiem.


SPORTA APĢĒRBI

*PROACT

funkcionāls apģērbs dažādu sporta veidu pārstāvjiem. Piemērots apģērbs komandas sporta veidiem, kā arī individuālajiem sporta veidiem -  golfs, teniss, riteņbraukšana u.c.

*SPIRO

funkcionāls apģērbs dažādu sporta veidu pārstāvjiem. Piemērots apģērbs komandas sporta veidiem, kā arī individuālajiem sporta veidiem -  golfs, teniss, riteņbraukšana u.c.

*James&Nicholson sporta apģērbu piedāvājums

košas krāsas, funkcionāli risinājumi - apģērbs katra sportista ikdienai.


DARBA APĢĒRBI

*PORTWEST

uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi darba apģērbu un aksesuāru ražošanā. Komfortabls, augstas kvalitātes apģērbs. Atbilst starptautiski atzītiem standartiem.

*James&Nicholson darba apģērbu piedāvājums

kvalitatīvs un pārdomāts darba apģērbs, kas dizaina ziņā ievērojami atšķiras no ierastā darba apģērba - spilgti un mūsdienīgi krāsu salikumi. Izmēru ziņā - pieejami XS līdz 6XL izmēriem, kas darba apģērbu tirgū nav ierasta prakse.


AKSESUĀRI (cepures, šalles, cimdi u.c. aksesuāri)

*ATLANTIS

Itāļu cepuru un aksesuāru ražotājs, ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Dažādu formu un stilu keponi un cepures/aksesuāri vēsākam laikam;

*MYRTLE BEACH

dažāda pielietojuma aksesuāri, dažādās cenas un kvalitātes kategorijās. Viena no plašākajām reklāmas cepuru kolekcijām Eiropā;

*BEECHFIELD

dažādu dizainu, krāsu, rakstu, materiālu cepures un aksesuāri. Laba kvalitāte par pieejamu cenu.

*K-UP

dažāda stila, materiālu un krāsu aksesuāri (cepures, cimdi, lakati, jostas);

*FLEXFIT

Starptautisks zīmols ar pasaulē atpazīstamā un populārā zīmola Yupoong Flexfit cepures, kas neprasa papildus komentārus. Plašs sortiments, augsta kvalitāte. Pieejamas arī Snapback cepures, kā arī Beanie tipa cepures.

*coFEE

piedāvājumā individuāla dizaina cepuru izgatavošana, kā arī dažāda stila, materiālu un krāsu cepures;


SOMAS un citi AKSESUĀRI

*BagBase

dažāda veida un krāsu somas - klasiska, kā arī moderna un lietišķa stila somu modeļi. Mugursomas, datorsomas, somas ceļojumiem, maisiņi dažādos izmēros, teledona maciņi u.c.;

*Shugon

ražotājs ar vairāku desmitu gadu pieredzi dažādu somu, ādas izstrādājumu izgatavošanā.

*Ki.Mood

biznesa, sporta un atpūtas maisiņu/somu kolekcijas - atbilstošas dažādu vajadzību prasībām. Piemērotas ikdienas lietošanai;

*Quadra

neatkarīgi no tā vai darījumu braucienam vai sporta zālei, šis ražotāja piedāvājumā ir univerālas somas un aksesuāri ik vienai situācijai;

*Westford Mill

auduma somu/maisiņu ražotājs, kura produkti nodrošina kvalitatīvus produktus par konkurētspējīgu cenu. Pieejamas vairāk kā trīsdesmit krāsu kombinācijas.