+371 27075708

Termodruka

Termodruka nodrošina iespēju izgatavot personalizētus apģērbus un citus tekstilizstrādājumus nelielos daudzumos. Iesakām izmantot, ja apdruka nepieciešama logotipam vai attēlam no 1-3 krāsām. Šī tehnika piemērota tekstu uzdrukai, vienkāršiem logo, simboliem. dažādiem tekstila materiāliem - kokvilnai, linam, poliesteram. Nav piemērota materiāliem, kas nepanes karstumu, kā arī audumiem ar izteiktu reljefu. Neskatoties uz to, ka termodrukai izmantojamo krāsu izvēle ir liela, to nav iespējams pielāgot pēc pantoņa numura. Vienai apdrukai iespējams kombinēt vairākas krāsas (piemēram, līdz 3 dažādām.) Tāpat nav iespējams nodrukāt pārāk smalkas līnijas, detaļas un krāsu pārejas. Minimālais burtu augstums teksta uzdrukai ir vismaz 4 mm.

Termodruka ir logo izgriešana no plēves ( plēve ir noturīga, nemaina krāsu, izskatu un noturību mazgāšanas procesā), kas pēc tam ar termopreses palīdzību tiek uzspiesta uz auduma. Ar termodruku iespējams panākt dažādus efektus, pieejama standarta termodruka (neveido reljefu, virsma ir gluda), samta termodruka, termodruka ar atstarojošu materiālu, tumsā spīdošā termodruka, gliteru termodruka.

Cena atkarīga no apdrukas lieluma un izvēlētās plēves veida un nepieciešamā daudzuma.  Ja nepieciešms viens T-krekls vai kāds tekstilizstrādājums, ja kopējais apjoms ir līdz 25 vienībām, tad šī ir īstā tehnoloģija, ar kuru veicama personalizēšana, jo apvienotas zemas izmaksas un augsta noturība. Plēve nebalēs, nelobīsies un neplaisās, ja tiks ievēroti svarīgākie kopšanas nosacījumi - mazgāt līdz 30 grādiem, mazgāt uz kreiso pusi, kā arī negludināt apdrukas vietas.