+371 27075708

Sublimācija

Sublimācija ir drukas tehnoloģija, kas piemērota dažāda biezuma poliestera audumu, kā arī speciālu sublimācijas priekšmetu apdrukai. Šajā drukas tehnoloģijā piedāvājam jums izgatavot kreklus, kas ir apdrukāti no visām pusēm, ieskaitot vīles, apkaklītes un citas vietas, kuras citām tehnoloģijām ir grūti sasniedzamas. Neierobežots krāsu skaits un spilgtums, smalkām detaļām un ēnām nav ierobežojumu. Šis apdrukas veids dod apģērbam teju mūža garantiju - ja tiek pareizi kopts un mazgāts, krāsas saglabā savu noturību, jo krāsa netiek klāta pa tiešo uz auduma vai speciāli noklātas virsmas materiāla, bet temperatūras ietekmē no apdrukāta papīra pārnes to karstā temperatūrā par gāzi un dziļi iespiež apdrukājamā materiāla porās.

Sublimācija ļauj apdrukāt nelielas tirāžas pilnkrāsu drukā ar salīdzinoši zemām izmaksām. Iespējams apdrukāt materiālus/audumus, kuru sastāvā ir vairāk kā 50% poliesters, tādejādi kokvilnas materiālus šajā tehnikā personalizēt  nav iespējams. Visbiežāk tiek sublimēti sporta krekli un formas. Piedāvājam pēc Jūsu vēlmēm apdrukātus un vēlamajā izmērā šūtus dažādu modeļu krekliņus, T-kreklus, jakas un citus apģērbus.

Krūzītes un citi keramikas izstrādājumi, peles paliktņi, auto karodziņi, puzles - šī ir neliela daļa no plašajām subilmācijas iespējām.