+371 27075708

Sietspiede

Sietspiede ir drukas tehnika, kuru iespējams izmantot dažādu materiālu apdrukai. Visbiežāk šo drukas tehniku izmanto papīra apdrukai, taču plaši tiek izmantots arī apģērbu un citu izstrādājumu apdrukai, kā piemēram, plastmasa, koka, stikla izstrādājumiem. Sietspiedes tehnikā iespējams drukāt arī baltu, kā arī metāliskās krāsas - zeltu, sudrabu, kā arī luministicējošās krāsas. Sietspiedes drukas krāsas ir vizuāli efektīgākas, piesātinātākās un noturīgākas. Katram atsevišķam dizainam  tiek izmantots metāla rāmis - trafarets, kurā tiek nostiprināts audums ar smalku sieta struktūru. Krāsu pakāpeniski klāj sieta augšējā malā un ar gumijas lāpstiņu virza uz sieta otru malu un spiež cauri sietam tieši uz materiāla. Krāsa izkļūst cauri sietam tikai tajā vietā, kur nav trafareta, tādā veidā veidojot zīmējumu.

TRANSFĒRDRUKA - sietspiedē uz transfēra papīra uzdrukā attēlu, tad ar speciālu karstuma presi to visu "piededzina". Tādā veidā var iegūt ļoti smalku rastru un tā ir piemērota sīku detaļu un elementu uzdrukai, kā arī uz darbiem, kas ir lielos daudzumos. Noturība ir tāda pati kā sietspiedei.

Sietspiedes cena ir atkarīga no nepieciešamā dizaina izmēra, izmantojamo krāsu daudzuma. Maksimālais drukas laukums, kuru varam nodrošināt ir 29.7x42 cm jeb A3 formāts.Sietspiede piemērota vidēju tirāžu drukāšanai - izdevīgi pielietot šo drukas veidu, ja nepieciešams izgatavot sākot no  25 vienībam.