+371 27075708

Biznesa suvenīri un dāvanas

Biznesa suvenīrs ir pārdomāts veids kā uzņēmums var parādīt savas rūpes un uzmanību gan darbiniekiem, gan klientiem un sadarbības partneriem. Protams, biznesa suvenīrs ir arī daļa no reklāmas, kas var būt kopā ar partneriem un klientiem ik dienas un atgādināt par to, ka labākais draugs biznesā ir tieši Jūsu kopmānija.

Esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar vadošajiem Eiropas prezentreklāmas ražotājiem un nodrošinām nepieciešamo produktu piemeklēšanu un personalizāciju atbilstoši Jūsu prasībām un vajadzībām.

Nav nepieciešams milzīgs ieguldījums - arī nelieli suvenīri ar kompānijas logo paplašina brenda atpazīstamību un klientu lojalitāti.


Zemāk apskatāmi mūsu sadarbības partneru elektroniskie katalogi.


Korporatīvās dāvanas Z I E M A S S V Ē T K I E M

*Ziemassvētku katalogs_1

*Ziemassvētku katalogs_2

*Ziemassvētku katalogs_3


*1_It's easy now

plašs reklāmas suvenīru piedāvājums, jebkāda mēroga un tematikas pasākumiem - piedāvājumā elektronikas preces (powerbank, skaļruņi, pulskteņi u.c.), lietussargi, rakstāmpiederumi un cita veida suvenīri.


*2_VIP Edition

prasīgākajiem dāvinātājiem, kuriem svarīgs zīmols un augstas kvalitātes prasības.(Cerruti, Cacharel, NinaRicci, Christian Lacroix, HugoBoss, IceWatch,  PierreCardin, Ungaro u.c.)


*3_Bullet

vairāk kā 2000 dažādu prezentreklāmas priekšmetu - dažādi tehnoloģiju risinājumi, somas un maisiņi, aksesuāri ceļojumiem, lietussargi, atslēgu piekariņi, pudeles, krūzes, rakstāmpiederumi.


*4_Avenue 

ekskluzīvas, īpaši pārdomātas dāvanas, atbilstošas augstas kvalitātes standartiem. 32 zīmoli, kuru piedāvājumā ir ekskluzīvas dāvanas - paliekošam iespaidam.


*5_More than gifts

Iedvesmojošas idejas dāvanām. Inovatīvi dizaina un funcionalitātes risinājumi.


*6_COOL gifts


*Lielākajai daļai no piedāvātajiem produktiem iespējama presonalizēšana.